رنگ سال 1403 چیست؟ رنگهای جذاب برای تبلیغات

رنگ سال 1403

هر سال برندهای معروف و طراحان مشهور با شوق و کنجکاوی منتظر اعلام رنگ سال هستند؛ زیرا این انتخاب می‌تواند به عنوان راهنمایی برای تعیین ترندهای جدید در عرصه مد و لباس عمل کند. در اوایل دسامبر 2023، موسسه پنتون رنگ سال 2024 را اعلام کرد و نام رسمی آن "peach fuzz"  است. به ترجمه فارسی یعنی رنگ هلویی مخملی که به عنوان رنگ سال 1403 شناخته می‌شود. این مقاله در خصوص رنگ سال 1403 و رنگهای جذاب آن نوشته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه ست کردن این رنگ با رنگهای مختلف تا پایان با ما همراه باشید. 

رنگ سال 1403 چیست؟

 رنگ سال 1403 رنگ هلویی مخملی اعلام شده است. این رنگ جدید و جذاب به سرعت توانسته است در رسانه‌ها ارمغان به بار بیاورد و در بسیاری از رویدادهای مهم اخیر به کار گرفته شود. از همان ابتدای اعلام، شاهد حضور چشمگیر این رنگ در فضای مجازی و در موارد گوناگون هستیم. هر سال با معرفی رنگ سال جدید، سوالاتی نظیر اینکه این رنگ با چه ترکیبات رنگی دیگری بهترین هماهنگی را ایجاد می‌کند، در ذهن افراد مطرح می‌شود. رنگ peach fuzz با طبیعت گرم و دلنشین خود، احساسات مثبت و انرژی را به همراه دارد و این امر موجب شده تا در زمینه‌های مختلف هنری و طراحی این رنگ جذاب به چشم بخورد و مورد توجه قرار گیرد اما هنوز باید ببینیم که چگونه این رنگ زیبا در طول سال 1403 در طراحی‌های مختلف و به خصوص در عرصه مد و لباس تاثیرگذار خواهد بود.

C:\Users\Asus\Desktop\OIP (4).jpg

رنگ سال و صنعت مد

در صنعت مد داشتن یک پالت رنگی از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر به استایل و ترندهای روز اهمیت می‌دهید حتما با اهمیت داشتن یک پالت رنگی برای استایل خود آشنایی دارید. رنگ هلویی مخملی یک رنگ پاستلی است که به طور معمول در استایل خانم‌های ایرانی جایگاهی ندارد. بنابراین این رنگ به عنوان یک رنگ جدید شناخته می‌شود و پیدا کردن ترکیبات رنگی مناسب با آن احتمالا یکی از نگرانی‌های شماست. به همین دلیل در ادامه مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم که رنگ سال 1403 را میتوانید با چه رنگ‌هایی ترکیب کنید. 

دلیل انتخاب رنگ هلویی مخملی به عنوان رنگ سال 1403 چیست؟

رنگ سال 1403 با زیبایی خود می‌تواند در اولین نگاه شما را به یاد شکوفه‌های بهاری بیندازد و حس آرامش را در شما زنده کند. این تجربه تاکید می‌کند که موسسه پنتون نیز همین اثر را در نظر گرفته و به هدف اصلی خود یعنی کاهش استرس و تاکید بر مراقبت از خود و دیگران پی برده است. لتریس آیسمن، مدیر موسسه پنتون و متخصص رنگ، تأکید دارد که انتخاب رنگ هلویی برای دوره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بسیار مناسب و هوشمندانه است. این رنگ نه تنها نیازها و خواسته‌های انسان را بازتاب می‌دهد بلکه در زمان‌های حساس و چالش برانگیز به ما یادآوری می‌کند که این نیازها و خواسته‌ها باید در نظر گرفته شوند. این ترکیب از زیبایی و هدفمندی می‌تواند در مواجهه با چالش‌های زندگی احساس راحتی و امنیت فراهم کند.

ترکیب رنگ سال 1403 با رنگهای مختلف

دنیایی از رنگ‌ها وجود دارد که با ترکیب‌های منحصر به فرد می‌توانید استایل خود را جذابیت بخشید. در ترکیب رنگ‌ها و ایجاد پالت رنگی برای استایل خود نیاز به اندکی جسارت و خلاقیت دارید. رنگ سال 1403 به نام "هلویی مخملی" یک رنگ نوین و جذاب است. ابتدا به نظر ممکن است استفاده از این رنگ در استایل چالش‌برانگیز به نظر بیاید. بنابراین مهم است که بدانید چگونه می‌توانید این رنگ جذاب و ویژه را با رنگ‌های دیگر ست کنید. در ادامه این مطلب چند رنگ ایده‌آل و زیبا را برای استفاده از رنگ سال 1403 در استایلتان به شما معرفی می‌کنیم. 

C:\Users\Asus\Desktop\OIP (3).jpg

ترکیب رنگ سال 1403 با رنگ زرشکی

رنگ سال 1403 با ویژگی‌های روشن و شاد می‌تواند با رنگ‌های تیره به خوبی ترکیب شود. اگر تمایل به استفاده از رنگ‌های تیره دارید، پیشنهاد می‌شود که یک رنگ خاص را انتخاب کنید تا استایلی شیک ایجاد شود. رنگ زرشکی در استایل خانم‌های ایرانی جایگاه خاصی دارد؛ زیرا این رنگ تیره و متفاوت جلوه‌ای منحصر به فرد به هر استایل می‌بخشد. این رنگ محبوبیت خاصی در میان طرفداران استایل کلاسیک دارد. بنابراین اگر این رنگ را در کمد خود دارید به راحتی می‌توانید آن را به استایل خود برای سال جدید اضافه کنید. رنگ زرشکی با جذابیت و گرمای خود با رنگ هلویی مخملی در سال 2024 به دنیای مد پیوسته و می‌توانید یک ترکیب شیک در استایل خود ایجاد کنید. می‌توانید یکی از این دو رنگ را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید و دیگری را برای اکسسوری‌ها در نظر بگیرید. 

ترکیب رنگ هلویی مخملی و آبی

حتی اگر به رنگ آبی علاقه نداشته باشید، احتمالا یک شلوار جین آبی در کمد خود دارید. در سال‌های اخیر انواع دامن و کت جین نیز جذابیت زیادی داشته و طرفداران بسیاری جلب کرده‌ است. به همین دلیل تنها با تهیه یک شومیز، کت یا حتی تی‌شرت با رنگ سال 1403 می‌توانید یک استایل شیک و پرانرژی داشته باشید. 

ترکیب رنگ هلویی با صورتی

ترکیب این رنگ با رنگ صورتی یک استایل دخترانه و بامزه را برای شما ایجاد می‌کند. رنگ نارنجی می‌تواند استایل شما را هیجان‌انگیزتر نشان دهد. همچنین می‌توانید از طیفهای مختلفی از رنگ صورتی مانند صورتی روشن، صورتی باربی، صورتی اکلیلی و نئونی استفاده کنید تا استایلتان را زنده و جذاب کنید.

C:\Users\Asus\Desktop\رنگ-صورتی-با-رنگ-هلویی.jpg

جمع بندی

 رنگ سال 1403 به عنوان یک رنگ متفاوت و منحصر به فرد شناخته می‌شود که ممکن است در نگاه اول توسط همه دوست داشته نشود اما انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال می‌تواند بهانه‌ای مناسب برای ایجاد تغییرات در ظاهر شما باشد؛ به ویژه در فصل بهار و تابستان که اغلب از رنگ‌های پاستلی استفاده می‌شود. اگر شخصیتی خجالتی و محتاط در انتخاب لباس‌های خود دارید ترجیحا کمی جسارت به خرج دهید. ترکیب این رنگ با رنگ‌های سفید، مشکی و بژ یک استایل ساده و متناسب با ترندهای روز برای شما ایجاد خواهد کرد. در مقابل اگر همیشه دوست دارید توجه‌ها را به سمت خود جلب کنید پیشنهاد می‌شود این رنگ را با رنگ‌های صورتی و نارنجی ترکیب کنید تا براق و مشخص باشید. این ترکیب‌ها می‌توانند استایل شما را زنده و جذاب کنند.

 

 

نظرات (0)

فرم نظر

موقعیت کیاما روی نقشه