چاپ لیبل در صنایع آرایشی بهداشتی

چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی با بالاترین کیفیت

می‌دانید بهترین انواع  لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی کدام‌ها هستند؟ در کشور ایران یکی از پررونق‌ترین بازارها مربوط به صنایع آرایشی و بهداشتی است. این روزها با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شیوه بازاریابی محصولات نیز تغییر کرده است، به گونه‌ای که بسیاری از روش‌های قدیمی منسوخ شده و از روش‌های جدیدتر و کم‌هزینه‌تر و موثرتری برای معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی از جمله جدیدترین متد برای بازاریابی و معرفی محصولات است. 

با توجه به نیاز بسیاری از مشتریان و تولید کنندگان چاپ لیبل‌های مخصوص راهکاری موثر و کارساز برای برندسازی محصولات و همچنین بازاریابی و فروش آن‌ها است. از این رو شرکت‌های بسیاری نیز در داخل ایران در عرصه چاپ لیبل فعالیت دارند، شرکت کیاما پرینت نیز از جمله معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی در سراسر کشور است. 

 

آشنایی با لیبل مخصوص لوازم بهداشتی و آرایشی 

پیش از معرفی چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی ابتدا لازم است تا در رابطه با ماهیت لیبل بهداشتی و ویژگی‌های آن توضیحات کاملی را ارائه دهیم. با توجه به اینکه در طی چندین سال اخیر لوازم آرایشی تقلبی و غیر اصل بسیاری در بازار به فروش می‌رسند، اهمیت چگونگی طراحی و چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی به مراتب افزایش یافته است.

همان طور که می‌دانید کیفیت لوازم آرایشی ارتباط مستقیمی با سلامت مشتریان و مصرف‌کنندگان دارد، لذا باید تمام استانداردهای تولید مواد آرایشی و بهداشتی نیز مورد توجه شرکت‌های تولید کنند قرار گیرد. از این رو جلوگیری از سو استفاده برخی شرکت‌های غیر معتبر و غیر رسمی در این حوزه و رواج استفاده از لیبل‌های بهداشتی باید مورد توجه تاجران این صنعت و همچنین مصرف‌کنندگان قرار گیرد. 

در حقیقت به لطف پیشرفت تکنولوژی شرکت کیاما پرینت قادر است تا لیبل‌های بهداشتی متمایز را طراحی و چاپ کند. بهره‌برداری از این راهکار به تنهایی تاثیر مثبت بسیاری در امر فروش کالاهای بهداشتی اورجینال داشته است. 

موارد کاربرد و اهمیت چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی 

چاپ انواع لیبل در صنایع بهداشتی و آرایشی به منظور استفاده در لوازم آرایشی مختلف همچون عطر و ادکلن صورت می‌گیرد. شرکت کیاما پرینت نیز با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا می‌تواند باکیفیت‌ترین انواع لیبل متناسب با انواع محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید کند. 

استفاده از لیبل‌های بهداشتی در چنین کالاهایی در میزان فروش و همچنین ترند شدن آن‌ها در بازار تاثیر بالقوه‌ای دارد، برای نمونه آن دسته از محصولات آرایشی و بهداشتی که فاقد لیبل بهداشتی هستند کمتر مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرند. در اصل لیبل بهداشتی نشان دهنده اصالت کالا و باکیفیت بودن آن است. همان گونه که در مطالب بالا اشاره شد، چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تولید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی است. از دلایل اهمیت بسیار بالای تولید انواع لیبل بهداشتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • امکان رهگیری و پیگیری اصالت محصولات به صورت نظام‌مند 

 • کنترل کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی (برای نشان دادن کیفیت محصول)

 • تثبیت اصالت و استاندارد بودن کالا

 • متمایز کردن کالاها 

 

مزایای چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی 

چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی مزیت‌های بسیار زیادی برای تولیدکنندگان کالاها و همچنین مصرف‌کنندگان دارد. در حقیقت استفاده از لیبل‌های بهداشتی در لوازم آرایشی یک معامله دو سر سود است، چراکه با استفاده از این نوع لیبل‌ها هم تولید کنندگان می‌توانند به برندسازی محصولات خود و فروش آن‌ها کمک کنند و هم مشتریان و مصرف‌کنندگان می‌توانند محصولات آرایشی و بهداشتی تقلبی و غیر اصل را از یکدیگر تشخیص دهند. 

البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که وزارت بهداشت نیز نظارت بسیار دقیقی بر روی لوازم و محصولات آرایشی و بهداشتی دارد؛ به گونه‌ای که محصولات بدون لیبل یا همان محصولات تقلبی توسط این وزارت برگشت داده می‌شوند. شرکت کیاما پرینت در طراحی و چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی دقت بسیار زیادی را به خرج می‌دهد تا حتی فرایند کپی کردن این لیبل‌ها برای استفاده در محصولات تقلبی غیر ممکن شود. 

 

لیبل‌های بهداشتی تولید شده در کیاما پرینت چه اطلاعاتی را به مخاطب منتقل می‌کنند؟ 

فرایند تولید و چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی در موسسه کیاما پرینت با هدف خلق اثری منحصربه‌فرد، کاربردی، مفید و در عین حال ارزان‌قیمت صورت می‌گیرد. لیبل‌های بهداشتی تولیدی در این موسسه تمامی اطلاعات مربوط به هویت محصول، کارخانه و سایر اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. از مهم‌ترین اطلاعاتی که در لیبل‌های بهداشتی مندرج می‌شود عبارت است از: 

 • وزن محصول 

 • تاریخ تولید و انقضا 

 • لیست مواد اولیه استفاده شده 

 • چگونگی عملکرد محصول (کاربرد محصول) 

 • طرز استفاده 

 • میزان و حجم مواد استفاده شده در محصول 

 • اخطارات مهم در رابطه با حساسیت‌زا بودن محصولل، سوختگی و...

طراحی و چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی در ابعاد مختلف در موسسه کیاما پرینت 

فرایند طراحی و چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی بر حسب اندازه و ابعاد محصولات صورت می‌گیرد. البته در برخی شرکت‌ها تنوع ابعاد و سایزهای تولیدی این نوع لیبل‌ها محدود است، اما در موسسه کیاما پرینت لیبل‌های مخصوص لوازم بهداشتی و آرایشی بدون محدودیت ابعادی و اندازه تولید می‌شوند. در این موسسه لیبل‌های بهداشتی اغلب با ابعاد زیر تولید می‌گردد: 

 • لیبل محصولات آرایشی در ابعاد 23*47 میلی‌متر 

 • در ابعاد 20*40 میلی‌متر 

 • در ابعاد 18*40 میلی‌متر 

 • در ابعاد 10*40 میلی‌متر 

لیبل‌های دوبعدی از جمله پرکاربردترین انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی 

یکی از رایج‌ترین و بهترین انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی لیبل‌ دوبعدی است. این نوع لیبل بهداشتی بهترین و به‌صرفه‌ترین راهکار برای اثبات و نشان دادن اصالت و استاندارد کالا است. در فرایند چاپ انواع لیبل در صنایع بهداشتی و آرایشی در موسسه کیاما پرینت این نوع لیبل نیز با بالاترین کیفیت و در ابعاد مختلف تولید می‌شود. 

بارکدهای دوبعدی تولید شده در کیاما پرینت باعث شده تا فرایند فروش محصولات و کالاها در فروشگاه آسان‌تر شده و امنیت این دسته از کالاها در برابر سرقت نیز افزایش یابد. در این نوع لیبل‌های بهداشتی اطلاعات فنی محصول، تاریخ تولید و انقضا، سری شناسه و سایر اطلاعات ضروری و مورد نیاز مندرج می‌شود. 

برچسب فلکسوگرافی از لیبل‌های ویژه مناسب لوازم بهداشتی و آرایشی تولید شده در موسسه کیاما پرینت 

یکی دیگر از بهترین و پرفروش‌ترین انواع لیبل بهداشتی و آرایشی در موسسه کیاما پرینت برچسب فلکسوگرافی است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع لیبل می‌توان به قابلیت چاپ‌پذیری بالا در رنگ‌های مختلف، کیفیت و وضوح بالای تصاویر و همچنین طول عمر بالا اشاره کرد. البته کیفیت ساخت و نوع مواد اولیه استفاده شده در این نوع لیبل تاثیر بالقوه‌ای در بازدهی و کارایی آن دارد.

در تولید و چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی به خصوص لیبل فلکسوگرافی در موسسه کیاما از بهترین تکنولوژی‌ها و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌شود، به همین جهت لیبل‌های فلکسوگرافی تولیدی در این موسسه همواره بالاترین کیفیت در بازار را دارند. 

سایر انواع لیبل مخصوص محصولات آرایشی و بهداشتی تولیدی در کیاما پرینت 

خدمات مربوط به چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی در موسسه کیاما پرینت به شکل کامل ارائه می‌شود. افزون بر لیبل‌های معرفی شده در مطالب بالا در این موسسه بزرگ و عظیم لیبل‌های مخصوص لوازم آرایشی و بهداشتی چون لیبل وینیل سفید و لیبل پلاستیکی فلزی با بالاترین کیفیت ممکن تولید می‌شود. 

چرا باید از خدمات گسترده و مرغوب چاپ انواع لیبل در صنایع آرایشی و بهداشتی در کیاما پرینت بهره ببرید؟

موسسه بزرگ کیاما پرینت در سال 1389 فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات چاپ نیز آغاز کرد. در ابتدای کار خبری از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن امروزی در این مجموعه نبود، اما بعدها رفته رفته این موسسه با بهره‌گیری از نیروی کار مجرب و دستگاه‌های پیشرفته توانست خدماتی بی‌بدیل را در سراسر کشور در این حوزه به هم‌وطنان خود عرضه کند. 

اکنون شرکت کیاما پرینت جایگاه بسیار ویژه‌ای در صنعت تولید و چاپ انواع لیبل در کشور ایران داشته و جزو موسسه‌های به‌نام در این حوزه است. پس اگر شما هم قصد دارید تمامی لیبل‌های مورد نیاز برای محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت از موسسه‌ای شناخته شده و مورد تایید خریداری کنید کافی است تا با مشاورین ما در کیاما پرینت تماس حاصل فرمایید. 

 

فرم ارسال نظر

نظرات (0)

موقعیت کیاما روی نقشه