چاپ انواع لیبل در صنایع غذایی

چاپ انواع لیبل در صنایع غذایی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

صنعت تولید و آماده‌سازی مواد غذایی از جمله صنایعی است که هم از بسته بندی و هم از لیبل‌زنی به صورت هم‌زمان استفاده می‌کند. در اصل فرایند آماده‌سازی و بازاریابی مواد غذایی متاثر از نوع بسته بندی و همچنین نوع لیبل استفاده شده است. البته باید به این نکته بسیار مهم نیز اشاره کنیم که انواع لیبل در صنایع غذایی بیشترین تاثیر را در میزان فروش این دسته از محصولات دارند و یکی از فاکتورهای مهم در جذب مشتری محسوب می‌شوند.

اما در بحث تولید لیبل های مخصوص محصولات غذایی میزان کیفیت مواد اولیه استفاده شده از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه شرکت‌های بسیاری در حوزه تولید انواع لیبل در صنایع غذایی فعالیت دارند، اما در بین این شرکت‌ها تعداد انگشت‌شماری توانسته‌اند با ارائه باکیفیت‌ترین لیبل‌ها جایگاه ویژه‌ای در بازار داخلی و حتی جهانی کسب کنند. موسسه کیاما پرینت نیز از جمله شرکت‌های مطرح و معتبر در زمینه تمام خدمات چاپ به خصوص تولید لیبل های مواد غذایی است. در ادامه هر یک از انواع لیبل مخصوص محصولات غذایی تولیدی در این شرکت را به همراه ویژگی‌ها و مزایا معرفی می‌کنیم. 

 

منظور از لیبل مخصوص مواد غذایی چیست؟ 

دانستن مفهوم لیبل مواد غذایی پیش از کسب اطلاعات کامل در رابطه با تولید انواع لیبل در صنایع غذایی باعث می‌شود تا دیدگاه شما نسبت به این لیبل‌ها واقعی‌تر و گسترده‌تر شود. در حقیقت لیبل‌ های مواد غذایی حاوی برخی اطلاعات بسیار مهم و مفیدی بوده و می‌توانند به مصرف‌کنندگان نیز از جهت طریقه مصرف و... کمک کنند. بر اساس آخرین مصوبه سازمان غذا و دارو هر محصول غذایی آماده و نیمه آماده بسته بندی شده باید حتما دارای یک لیبل مخصوص باشد. از جمله مهم‌ترین اطلاعاتی که برچسب مواد غذایی ارائه می‌دهد عبارت‌ است از: 

 • محل آدرس تولیدکننده 

 • وزن مخصوص محصول 

 • تاریخ انقضا و تاریخ تولید 

 • مواد تشکیل دهنده محتویات بسته بندی 

 • کشور مبدا 

 • دستورالعمل‌های نحوه استفاده از محصول 

شرکت کیاما پرینت در پروسه تولید انواع لیبل در صنایع غذایی با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای ذکر شده و اطلاعات فوق تلاش می‌کند تا بهترین انواع لیبل ها را برای محصولات غذایی با بالاترین سطح کیفی و بهداشتی تولید کند. این موسسه از زمان آغاز فعالیت خود توانسته تاثیر بسیار مثبتی در فرایند لیبل‌زنی روی محصولات غذایی و سایر محصولات مهم نیز داشته باشد. 

اهمیت استفاده از انواع لیبل روی بسته بندی مواد غذایی 

پیش از معرفی انواع لیبل در صنایع غذایی ابتدا بهتر است در مورد اهمیت استفاده از این لیبل‌ها در روی بسته بندی مواد غذاییی توضیحاتی را ارائه دهیم. در حقیقت همان قدر که کیفیت بسته بندی و خود محصولات غذایی اهمیت دارد، نوع لیبل استفاده شده در بسته بندی این محصولات نیز اهمیت دارد، چراکه بخش عمده‌ای از فرایند بازاریابی محصولات غذایی علاوه بر بسته بندی به نوع لیبل استفاده شده در آن‌ها مربوط است. 

این روزها تنوع محصولات غذایی آماده و نیمه آماده به شدت افزایش یافته است، این امر نشان دهنده اهمیت بسیار زیاد محصولات غذایی بسته بندی شده برای جامعه بشریت است. چراکه در طی چندین سال اخیر بسیاری از مردم زمان کافی برای ساعت‌ها پخت و پز را نداشته و ترجیح می‌دهند از غذاهای نیمه آماده و آماده نیز استفاده کنند. البته پیشرفت صنعت چاپ و بسته بندی در جلب توجه افراد به محصولات غذایی نیز بی‌تاثیر نبوده، در واقع با تولید انواع لیبل در صنایع غذایی با تنوع و کیفیت بالا و همچنین متریال‌های مختلف بسته بندی پروسه بازاریابی محصولات غذایی نیز به میزان چشمگیری افزایش یافته و در نتیجه باعث جلب توجه همگان شده است. 

اما زمانی که بحث اصالت و کیفیت کالا به خصوص محصولات بسیار حساسی چون مواد غذایی می‌شود، کیفیت و نوع لیبل استفاده اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، زیرا بیش از 90 درصد مشتریان و کاربران به هنگام خرید محصولات غذایی به لیبل و اطلاعات محتوای آن دقت بیشتری می‌کنند. تولید لیبل مخصوص محصولات غذایی استاندادرهای جهانی و قوانین خاص خود را دارد، مجموعه کیاما پرینت نیز تمامی لیبل‌ های مواد غذایی را مطابق با این استانداردهای تعیین شده تولید می‌کند. 

استفاده از برچسب مناسب در بسته بندی مواد غذایی معامله‌ای دو سر برد! 

در حقیقت استفاده از لیبل‌ها یا همان برچسب‌های مناسب در محصولات غذایی یک معامله دو سر برد برای تولید کنندگان و مصرف‌کنندگان است. تولید کنندگان با استفاده از لیبل‌هایی باکیفیت و مطابق با استانداردهای غذایی بهتر و سریع‌تر می‌توانند به اهداف بازاریابی و فروش محصولات خود دست یافته و در نهایت بر ارزش برند خود در بازار بیفزایند. از طرفی مصرف‌کنندگان نیز با مشاهده لیبل مناسب در روی این محصولات بسته بندی شده می‌توانند با اطمینان خاطر و بدون نگرانی در رابطه با اصالت  کیفیت محصول خریداری کنند. 

 

انواع لیبل تولیدی در کیاما پرینت مخصوص محصولات غذایی 

شرکت کیاما پرینت با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا همواره بیشترین تنوع مربوط به انواع لیبل در صنایع غذایی شرینگ

 را در سطح کشور دارد. در واقع لیبل های مواد غذایی در این مجموعه با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مدرنی چون چاپ شرینگ با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند. البته علاوه بر لیبل شرینگ در این مجموعه انواع لیبل‌های براق و مات، لیبل پشت چسبدار و پی وی سی تولید می‌شود. 

ویژگی‌های لیبل پشت چسبدار تولیدی در چاپ کیاما  

لیبل پشت چسبدار یکی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین انواع لیبل در صنایع غذایی در کیاما چاپ است. این لیبل بنا بر برخی ویژگی‌های ساختاری خاص خود بهترین گزینه برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی حساس است. البته خود لیبل پشت‌ چسبدار در انواع مختلف زیر در شرکت کیاما پرینت تولید می‌شود: 

 • لیبل پشت چسبدار کاغذی 

 • لیبل پشت چسبدار متالایز 

 • لیبل پشت چسبدار حرارتی 

 • لیبل پشت چسبدار امنیتی 

 

لیبل شرینگ از بهترین لیبل های مخصوص محصولات غذایی 

تکنولوژی شرینگ یکی از برترین تکنولوژی‌های مورد استفاده در صنعت چاپ و همچنین صنعت بسته بندی است. موسسه کیاما چاپ نیز با بهره‌گیری از این تکنولوژی توانسته باکیفیت‌ترین و بهترین لیبل های شرینگ مخصوص مواد غذایی را در سطح کشور تولید کند. البته باید این نکته را هم اضافه کرد که لیبل های شرینگ از نظر بهداشتی در سطح بالاتری نسبت به سایر لیبل های تولیدی نیز قرار می‌گیرند، به همین دلیل این نوع لیبل ها بیشترین کاربرد را در فرایند بسته بندی محصولات غذایی دارند. 

انواع لیبل شرینگ تولیدی در چاپ کیاما 

لیبل های شرینگ از جمله بهترین انواع لیبل در صنایع غذایی هستند که خود در انواع مختلفی تولید می‌شوند. از انوع لیبل شرینگ غذایی تولیدی در مجموعه چاپ کیاما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • لیبل تمام بدنه و درب: این نوع لیبل شرینگ در یک اندازه و به صورت پیوسته کل بدنه و درب محصول را پوشش می‌دهد. 

 • لیبل میانی: از این نوع لیبل های شرینگ نیز تنها در بخش میانی محصولات برای نمونه در بخش میانی بطری‌های نوشیدنی استفاده می‌شود که علاوه بر ارائه اطلاعات مفید جنبه تزئینی نیز دارند. 

 • لیبل درب: از لیبل های درب نیز برای پوشش کامل و محکم درب محصولات غذایی استفاده می‌شود، این نوع لیبل ها از نظر بهداشتی بسیار مطمئن و ایمن هستند. 

 • لیبل بدنه: این نوع از لیبل های شرینگ نیز تنها بخش بدنه محصولات را پوشش می‌دهند. 

هر یک از انواع لیبل های شرینگ در مجموعه کیاما پرینت همواره با بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید و عرضه می‌شوند. از مهم‌ترین ویژگی‌های ساختاری این نوع لیبل های می‌توان به قابلیت چاپ‌پذیری بسیار بالا و وضوح و اشباع مناسب ترکیبت رنگی و طرح‌های بصری اشاره کرد. 

لیبل‌های پی وی سی تولیدی در مجموعه چاپ کیاما 

بی‌شک یکی از بهترین متریال‌ها برای استفاده در ساخت و تولید انواع لیبل در صنایع غذایی متریال پی وی سی یا همان پلی وینیل کلراید است. این فراورده پلیمری با ویژگی‌های ساختاری چون انعطاف‌پذیری بالا، مقاومت بالا در برابر حرارت و تغییرات دمایی و همچنین ضربه بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای استفاده در لیبل های مواد غذایی است. مجموعه کیاما پرینت نیز در تولید انواع لیبل غذایی از این متریال پلیمری به شکل گسترده‌ای استفاده می‌کند. این نوع لیبل ها در انواع مات و براق نیز تولید می‌شوند. هر یک از این نوع لیبل‌ها زیبایی خاص خود را دارند، برای نمونه لیبل های پی وی سی براق نیز بنا بر خاصیت درخشندگی بالای خود زیبایی ظاهری بسته بندی را افزایش می‌دهند. 


 

خرید انواع لیبل غذایی با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت از مجموعه کیاما پرینت 

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌‌های شرکت‌های تولید کننده انواع محصولات غذایی خرید لیبل‌هایی با بالاترین کیفیت و همچنین قیمتی مقرون‌به‌صرفه است. موسسه کیاما پرینت به منظور برطرف کردن نیازهای مشتریان و مخاطبین خود نیز همواره در تلاش است تا بهترین و باکیفیت‌ترین انواع لیبل در صنایع غذایی را با قیمتی رقابتی و اقتصادی تولید کند. افزون بر این موارد شما می‌توانید لیبل غذایی مورد نظر خود را با در سایز و ابعاد مختلف از این موسسه خریداری کنید. 

 

فرم ارسال نظر

نظرات (0)

موقعیت کیاما روی نقشه